Torcik babuni

Torcik babuni: torcik z ciasta czekoladowego i biszkoptu. Przełożony jest naturalną bitą śmietaną z bardzo dużą ilością wiśni. Torcik udekorowany jest czereśniami koktajlowymi, bita śmietaną i innymi dodatkami.

Tort brzdącowy

Tort brzdącowy: torcik wykonany z bardzo delikatnego biszkoptu i przełożony kremem na bazie bitej śmietany o smaku czekoladowym a w środku tortu wiśniowa niespodzianka. Tort jest smakowicie przybrany.

Tort fantazyjny

Tort fantazyjny: torty o różnych kształtach, smakach, dodatkach. Torty realizowane na Państwa zamówienie może to być między innymi: motocykl, krowa, żabka, pies, króliczek itp. Tort fantazyjny robimy w różnych smakach i z owocami do wyboru  jak: wiśnia, brzoskwinia, morela, czarna porzeczka, jagoda, truskawka, malina
Tutaj spełnimy Państwa słodkie marzenia.

Tort firmowy

Tort firmowy: Torcik zrobiony na przepysznym kremie śmietanowym z brzoskwiniami. Torcik przełożony pulchnym i wilgotnym biszkoptem, czekoladowym i jasnym. Torcik posiada charakterystyczny niezmienny natrysk biało-pomarańczowy.

Tort owocowy

Tort owocowy: tort na naturalnej bitej śmietanie o smaku truskawkowym, wyłożony doskonałymi świeżymi i soczystymi owocami w galaretce.

Tort praski

Tort praski: ciemny tort czekoladowy na kremie Russel z bezową niespodzianką i wiśniami. Tort oblany jest błyszczącą ciemną czekoladą.

Tort praski w białej czekoladzie

Tort praski w białej czekoladzie: ciemny tort czekoladowy na kremie Russel z bezową smakowitą niespodzianką oraz wiśniami. Tort oblany jest przepyszną białą czekoladą.

Tort tiramisu

Tort tiramisu: torcik z białym i ciemnym biszkoptem na kremie śmietanowym o doskonałym smaku tiramisu i kawy. W środku znajdziecie Państwo wspaniały owoc czarnej jagody.

Tort węgierski

Tort węgierski: torcik z ciemnym biszkoptem i nakrapiany złocistym rumem dla podkreślenia smaku tortu. Przełożony kremem Russel o czekoladowym smaku. W środku znajdziecie Państwo smaczny owoc wiśni.

Tort z brzoskwiniami

Tort z brzoskwiniami: tort z puszystym biszkoptem przełożony naturalną i czekoladową śmietaną. W środku tortu i na zewnątrz znajdziecie Państwo żelowane brzoskwinie. Tort jest bardzo smakowicie i obficie.

Tort z marcepanem

Tort z marcepanem: tort na kremie Russel o różnych smakach. Tort przełożony jest świeżymi owocami i obłożony marcepanem.

Tort śmietankowy

Tort śmietankowy: Jest to tort, który Państwo sami tworzycie. Klient sam określa jaki ma być smak śmietany i owoc w torcie. Wybieracie Państwo spośród kilkunastu owoców jakie posiadamy w swojej ofercie między innymi: wiśnia, truskawka, brzoskwinia, jagoda, kiwi, maracuja i wiele wiele innych. Tutaj spełniamy Państwa słodkie marzenia.

Tort lalka

Tort lalka: bardzo oryginalny tort w kształcie lalki, nadziewany jest naturalnymi owocami. Dekoracja tortu zrobiona jest z kremu, sama postać lalki jest z atestowanego tworzywa. Tort zamawiany jest najczęściej na specjalne okoliczności.

Tort fantazyjny piętrowy

Tort fantazyjny piętrowy tort wykonany z dekoracji z marcepana

Dziecięcy tort fantazyjny

Dziecięcy tort fantazyjny – tort w kształcie misia, ze specjalnymi okolicznościowymi napisami